משלוחים חינם בקנייה מעל 300 ש״ח

0
0

LIOR CLINIC

מידע לגבי הטיפולים

ראשית כל, מטרת הטיפול הינה חידוש העור, ניקוי עמוק ורענון.
הטיפול כולל: חידוש ושיקום העור ע”י פילינג, חומצות, חומרים פעילים, ניקוי עמוק (הוצאת “שחורים” ושומנים), הרגעה, שיקום, החדרת לחויות, אמפולות ומסיכה. הטיפול כולל שילוב של מכשור אם אין מניעה.

ההמלצה הגורפת באשר להגעה לטיפול פנים הינה אחת לשלושה חודשים, אך הטווח שבין הטיפולים עשוי להשתנות ממטופל למטופל, בהתאם למצבו וצורך העור.

טיפולי הפנים מתבצעים על- ידי מטפלות מוסמכות מצוות הקוסמטיקאיות המומחיות שלנו שהוכשרו בשיטה הבלעדית של הקליניקה.

קודם כל, המון מזל טוב ובשעה טובה! (:
ללא ספק שטיפול וטיפוח עור הפנים לפני החתונה הוא אחד הדברים המשמעותיים והחשובים ביותר, שכן- לא ניתן להסתיר עור עייף ואפרורי\ בעיות במרקם העור באמצעות איפור… אז ללא ספק- הגעת למקום הנכון! ויחד, נגיע לעור שחלמת עליו.
הטיפולים שאנחנו מציעות לבצע לפני היום החשוב בחייך-
טיפול פנים קלאסי: לניקוי עמוק של העור, חידוש וריענון. הזמן המומלץ ביותר לבצע את הטיפול הוא כחודש לפני החתונה, אך כמובן שהדבר תלוי באירועים הנוספים שמלווים לחתונה. לעתים, בהתאם למצב העור, נמליץ על יותר מטיפול פנים בודד ולכן- שווה להתייעץ איתנו מספר חודשים לפני החתונה.
טיפול יופי: טיפול שמטרתו הינה החדרה מאסיבית של לחויות באמצעות שלל חומרים (אמפולות, מסיכות, סרומים), על מנת לשוות לעור מראה זוהר, קורן וצעיר.
הזמן המומלץ ביותר לבצע את הטיפול הוא יום-יומיים לפני החתונה (קרוב כלל הניתן למועד האירוע).
– במקרה של בעיות עור (כגון פיגמנטציה, אקנה, פוסט אקנה, בעיות מרקם ואחדות העור) מומלץ להגיע קודם כל לפגישת ייעוץ על מנת שנוכל לאבחן את העור, את הבעיה ולהתאים תוכנית טיפולית בהתאם למצב. במקרה כזה הזמן הוא גורם חשוב מאוד ומומלץ להגיע מוקדם ככל הניתן על מנת להספיק לטפל ולפתור את הבעיה.

זכרי! עור שטופל והוכן היטב יקנה לך את מראה העור שחלמת עליו ביום החתונה!

 

הטיפול בבעיות עור מאוד אינדיבידואלי ומשתנה מאחד לשני- בהתאם לסוג העור, למצב הנוכחי, לאורח החיים וכו’. מספר דגשים חשובים:
הטיפול בבעיות עור הוא תהליך! אין טיפול בודד ש”פותר” את הבעיה, אלא תהליך הכולל התאמה מדויקת של תכנית טיפולית, עקביות ועבודה ביתית עם חומרים פעילים, סבלנות והבנה שהתהליך אינו קורה בין לילה.

לא! אין זה מספיק וצריך להשתמש במקדם הגנה כמוצר בפני עצמו, עם מסנן קרינה מספק ובטוח.

בעת נטילת טיפול תרופתי לאקנה, או במהלך כל טיפול אחר שניתן על- ידי רופא לא ניתן להשתמש בחומרים פעילים אשר מותאמים בפגישת הייעוץ, אך כן ניתן לקבל לשימוש חומרים משקמים ובוני עור.

אנחנו כל הזמן מחדשות ומתרחבות! החברות איתן אנחנו עובדות הן חברות מוכרות משרד הבריאות וכל מוצריהן בטוחים לשימוש.
החברות עמן אנחנו עובדות: kb פיור, ביופור, ז’אן דרסל, בבור, ליראק, דרמלוסופי, PH FORMOLA , ONIX,.

כמובן, מטפלות גם בגברים. 

כן! יש חומרים מסוימים מהם נמנע, כמו גם מכשור, במהלך ההיריון ובהנקה.
טיפולי פנים מותר ואף רצוי לבצע בתקופה זו בה ישנם שינויים הורמונאליים רבים, כמו גם טיפול ושימוש בתכשירים תומכים ואף פעילים.

הקליניקה נותנת מענה ופתרון למרבית בעיות העור כמו גם לטיפוחו.
ישנם טיפולים במכשור מתקדם- טיפולי אלקטרופורציה, פרקשיונל, RF, אולטרסאונד, טיפול בצלוליט, הסרת שיער בשיטה המתקדמת ביותר.
טיפולים אשר ניתנים בקליניקה כוללים- טיפולי פנים, טיפולי יופי, טיפולי ניקוז ומיגור דלקת אקנתית, טיפולי אקנה גב, טיפולי פרו- אייג’ינג, טיפולי שיקום ופילינג.

במצב בו העור אינו מאוזן ומווסת יש קודם כל להגיע לפגישת ייעוץ. במעמד הפגישה נכיר אותך באופן אישי, את אורח החיים שלך וגם את התכשירים בהם את משתמשת וגם- נבין בדיוק מה מפריע ונבצע תיאום ציפיות מדויק לגבי התהליך. לא מומלץ להגיע ישר לטיפול פנים או מכשור בעת שהעור אינו מאוזן מאחר ויש להכינו לקראת טיפולים אקטיביים אלו. בנוסף, תכשירים פעילים אשר יותאמו באופן אישי במהלך הייעוץ נמצאו לפי השיטה שלנו כיעילים ומביאים למצב אופטימלי של וויסות העור והכנתו לטיפולים פולשניים יותר.

כל לקוח שנמצא בתהליך יזומן לפגישות ביקורת סדירות ועקביות על מנת לעקוב אחר התהליך של עורו, לוודא התקדמות ושיפור מצב העור או במצב של תקיעות או החמרה. פגישת הביקורת אמנם קצרה ואורכת מספר דקות אך היא משמעותית מאוד לתהליך – על מנת ליצור רצף טיפולי ולעקוב מקרוב, וגם- כדי לבסס את הקשר בינינו וליצור הכרות טובה יותר 😊

כן! טכנולוגיית הסרת השיער שלנו מתקדמת ביותר ומאפשרת לבצע טיפולים גם בקיץ, כאשר העור שזוף, ללא כל חשש.

סוד קטן- החלטנו להכניס לקליניקה טיפולים בהסרת שיער בלייזר ראשית כל בכדי שיהיה מענה להסרת שיער פנים!
ניכר כי מגיעות לקוחות רבות עם בעיות עור שבדרך כזו או אחרת קשורות לשיער הפנים או- לטיפול לא נכון בהסרת שיער הפנים, מה שמעורר אקנה\ פיגמנטציה\ קומודונים ועוד.
בשיטה שלנו- לא תצטרכי לחשוש מגילוח שיער הפנים מאחר ותכיפות הטיפולים תהיה כזו שלא יהיה צורך בהתעסקות בשיער הפנים- לא עוד!
וגם- בכך, פטרנו בעיות עור שונות להמון לקוחות.

ההמלצה הגורפת הינה ל10 טיפולים על מנת להפטר מזקיק השערה, אך באזורים הורמונליים ייתכן ויהיה צורך ביותר טיפולים וכמובן שלאחר מכן יכול להיות צורך בטיפולי תחזוקה.

בקוסמטיקה אין גיל- יש צורך!
וכן, אנחנו מטפלות גם בבני נוער צעירים- כמובן שהטיפול יעשה בהתאם לצורך העור ולמצבו תוך מתן התחשבות בגיל.

אנחנו עובדים עם המכשיר המתקדם ביותר בעולם מבית אלמה לייזר ומותר לעבוד איתו אפילו על ילדים מגיל 6.

15% הנחה לקראת סוכות

לידיעתך

פריט זה מצריך אבחון עור מקוסמטיקאית מקצועית
השאירי פרטים ונחזור אלייך להתאמת מוצר

*לא ניתן על פי החוק למכור ללא אבחון מקצועי.