משלוחים חינם בקנייה מעל 300 ש״ח

0
0

ייעוץ קוסמטי

הלקוחות שלי יודעות שהן במקום הראשון אצלי, והשיטה שלי מבוססת על האמונה שכל אחד ואחת מאיתנו הוא יחיד ומיוחד, לכן חשובה לי ההיכרות האישית עם הלקוחות שלי. אני מאמינה שאין נוסחה אחת שמתאימה לכולן, והתאמת טיפול אישי לכל לקוחה היא הדרך הנכונה, כי מה שיתאים לאחת לא יתאים לאחרת. 

כל לקוחה שמגיעה אליי, במידה ויש בעיה בעור שנרצה לטפל בה, לפני שנתחיל טיפולים בקליניקה, מכל סוג, תתחיל בייעוץ. חשוב לי להכיר אותך, להבין את הבעיה, לבחון את העור, לדעת מה הציפיות שלך ואיזה תוצאה את רוצה להשיג. בהתאם לזה אני אתאים לך מוצרים המדוייקים לך ממגוון החברות שאנו עובדות איתן בקליניקה על מנת שתקבלי את הטיפול היעיל, המדויק והאישי עבורך.

*במידה ואין בעיה בעור ויש צורך רק בהתאמת מוצרים ניתן לפנות אלינו ישירות בווצאפ ונשמח לעזור ללא צורך בתיאום פגישת ייעוץ

תוכן עניינים

מה החשיבות של ייעוץ קוסמטי אונליין?

לייעוץ קוסמטי חשיבות רבה. קיימים היום המון מוצרים עם חומרים פעילים הנותנים מענה לבעיות עור שונות, חומרים החודרים לשכבות העור ומטפלים בפיגמנטציה, אקנה, עבודה על מרקם וטקסטורה של העור, הפחתת קמטים ופוסט אקנה. חשוב לפני שימוש להבין מה מתאים לכל אחת באופן אישי, לדעת לאבחן נכון את בעיית העור שנרצה לטפל בה, ולהתאים מוצרים שישפרו ויעזרו ולא יעשו נזק לעור. 

מתוך הרצון להנגיש לכן את הקליניקה החלטתי לפתוח את הייעוצים איתי גם באונליין, עבודה בבית מהווה 90% מהטיפול בעור, לכן חשוב שנתאים לך מוצרים לבעיית העור שבה תרצי לטפל, שנדייק את המוצרים המתאימים לסוג העור שלך ובכך נגיע ביחד לתוצאות הטובות ביותר. לאחר שנשיג את התוצאות הרצויות ונחזק את העור נעבור לטיפול מותאם בקליניקה.  

מה התהליך שתעברי איתי?

בייעוץ איתי נעבור יחד תהליך שבו אלווה אותך לאורך כל השלבים: 

  • תחילה נבין מה הבעיה שבה את רוצה לטפל, ומה התוצאה שאת רוצה להשיג. 
  • בשיחת ייעוץ אני אסתכל ואאבחן את העור, נבין מה סוג העור, מה הצורך, נבחן את הרגלי היומיום שלך ואיך הם משפיעים על מצב העור.
  • בהתאם לשיחה ולאחר אבחון העור, נבנה תוכנית טיפול שתתאים לך עם המוצרים המתאימים ביותר לעורך ולבעיות שאת רוצה לפתור. 
  • אני כותבת ושולחת לך דף הנחיות מסודר ובו תוכנית העבודה שהחלטנו, עם סדר השימוש במוצרים שלב אחר שלב.
  • ואנחנו יוצאות לדרך

השלב הראשוני הזה הוא חיוני, ויאפשר לי להכיר אותך מקרוב ולהבין מה ההרגלים היומיים שלך. הייעוץ האישי, שבו נתאים לך את המוצרים המתאימים לך ביותר ייתן לך את הידע והביטחון להמשך הדרך. 

הליווי ממשיך גם לאחר הייעוץ, במהלכו תשלחי לי תמונות פנים למעקב כדי שאוכל לבחון את התקדמות הטיפול. תוכלי גם להגיד לי איך את מרגישה עם הטיפול, איך העור מגיב או לעדכן בכל שינוי. אנחנו נמשיך את הטיפול בהתאם לקצב ההתקדמות שלך ומצב העור.

חשוב לזכור- עבודה והתמדה בבית עם חומרים הוא המפתח להצלחה: שימוש בחומרים מותאמים לך, התאמת פרוטוקול טיפול והתמסרות שלך לתהליך יביאו את התוצאות הטובות ביותר. 

איך נתאם פגישת ייעוץ אונליין: ​

פגישת ייעוץ אורכת חצי שעה, בשיחת וידאו עם ליאור. בתום השיחה תקבלי דף הנחיות מסודר עם המוצרים לרכישה דרך האתר. פגישת הייעוץ בעלות 100 ש״ח אשר ניתנים לך בחזרה לרכישת המוצרים באתר, תקבלי קופון על סך 100 ש״ח בסיום השיחה. 

לאחר רכישת פגישת ייעוץ, תקבלי שאלון קצר למילוי פרטים, ואנו ניצור איתך קשר לתיאום פגישה.

שיחת ייעוץ קוסמטי נועדה לאבחן את העור במידה ויש בעיה, להתאים מוצרים לפי מצב וסוג העור שלך, שנכיר אחת את השניה ותוכלי לשאול מה שתרצי. חשוב לזכור שעבודה והתמדה בבית הם המרכיב העיקרי להצלחה בטיפול בעור ולכן חשיבות רבה לשיחה לפני התחלת שימוש במוצרים או הגעה לטיפול בקליניקה. 

שיחת ייעוץ אורכת כחצי שעה, עם ליאור. 

מחיר שיחת ייעוץ הינו 100 ש״ח אשר ניתנים לך בחזרה לרכישת מוצרים באתר.

  • טיפול מותאם אישית לכל אחת 
  • היכרות אישית עם הלקוחות שלנו
  • מתאימים את הטיפול הנכון עבורך
  • הזדמנות לשאול שאלות ולקבל מידע
  • נגיש ומתאים למי שלא יכולה להגיע לקלניקה

15% הנחה לקראת סוכות

לידיעתך

פריט זה מצריך אבחון עור מקוסמטיקאית מקצועית
השאירי פרטים ונחזור אלייך להתאמת מוצר

*לא ניתן על פי החוק למכור ללא אבחון מקצועי.